Kategoriler
Ramazan’da Cansuyu Umut Oldu

Ramazan’da Cansuyu Umut Oldu

Cansuyu Derneği bu Ramazan’da da ihtiyaç sahibi insanların yanında ve sofrasında oldu. Cansuyu, ‘Bu Ramazan Dünya için bir umut olun..Bu ihtiyacı görmezden gelmeyin’ sloganıyla hareket ederek Ramazan’ın coşkusunu ve bereketini ihtiyaç sahipleriyle paylaştı

 

Cansuyu Derneği bu Ramazan’da da  ihtiyaç sahibi insanların yanında ve sofrasında oldu. Cansuyu, ‘Bu Ramazan Dünya için bir umut olun..Bu ihtiyacı görmezden gelmeyin’ sloganıyla hareket ederek Ramazan’ın coşkusunu ve bereketini ihtiyaç sahipleriyle paylaştı.

***

Cansuyu, her Ramazanda olduğu gibi bu Ramazan’da da ihtiyaç sahiplerinin yanında ve sofrasında olma gayreti içerisinde oldu. Hayırsever vatandaşlardan gelen her damla bir deniz, her lokma kocaman bir sofra olarak ihtiyaç sahiplerinin sofralarına zenginlik kattı.

Hayırseverlerin bağışlarını gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için büyük gayret gösteren Cansuyu Derneği Ramazan boyunca yurt çapında gıda kolileri dağıtarak gerçek ihtiyaç sahiplerinin yanında oldu.  

Özellikle Suriyeli, Çeçen, Somali ve Lübnan’daki mülteci kamplarına sahip çıkan Cansuyu, on binlerce insana umut oldu.

Yurt dışında da çalışmalarını sürdüren Cansuyu, bu Ramazan’da  Afrika’da gıda dağıtımı, iftar organizasyonları ile beraber Çad, Kamerun ve Etiyopya’da su kuyuları açtırarak susuzlukla mücadele eden bölgelere hayat verdi.  Hayırseverlerin bağışlarıyla açılan su kuyularının her birine hayır sahibinin ismi verildi.