Bayramın İlk Gününde Binlerce Mağdura Ulaşıldı

Kurban Bayramı kapsamında Dünya’nın birçok bölgesine ekip Gönderen Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, ekiplerin gittiği bölgelerde Kurban Bayramının ilk gününde vekaletlerin

Kurban Bayramı vesilesiyle Dünya’nın dört bir yanına doğru yola çıkan Cansuyu ekipleri, Kurban Bayramının ilk gününde hayırseverlerin bağışladığı kurban vekaletlerinin kesim ve dağıtımlarını planladığı gibi tamamladı.

BİNLERCE KİLOMETRELİK YOLLAR AŞILDI
Cansuyu ekipleri, bağışlanan kurban vekaletleri ile birlikte ulaştığı bölgelerde Kurban Bayramının birinci günü itibariyle vekalet kesimlerine ve dağıtımlarına başladı. Onlarca ülkeye ulaşan Cansuyu ekipleri mazlum ve mağdurlara ulaşmak için binlerce kilometrelik yolculuk ile birçok bölgede hem kesim hem de dağıtımlarını gerçekleştirdi.

BİNLERCE MAĞDURUN EVİNE ET ULAŞTI
Türkiye’nin farklı şehirlerinden, farklı meslek gruplarından ve öğrencilerden Cansuyu çalışmalarına katılan gönüllüler onlarca ülkede önceden belirlenen mazlum ve mağdurlara ulaşarak, Türk halkının yardımseverliğini tüm Dünya’ya bir kez daha hatırlattı. Kurban Bayramının birinci gününde birçok bölgede gerçekleştirilen vekalet kesimleri ve dağıtımlar ile birlikte binlerce mazlum ve mağdurun evine et ulaştırıldı.

10.07.2022