Cansuyu, Ankara’daki Suriyeli muhacirlerin soğuk kış günlerinde onlara uzattıkları yardım eli ile gönülleri ısıttı. Ankara’da göçmenlerin yoğun olarak yaşadıkları Altındağ ilçesind
CANSUYU İLE YÜZLER GÜLÜYOR
Yaptıkları yardımlar hakkında bilgi veren Cansuyu ekipleri, gittikleri her bölgede insanların onlara karşı çok samimi ve sıcak davrandıklarını belirttiler. Cansuyu ekipleri “Muhtaçların olduğu bir ilçeye, mahalleye ya da eve girdiğimiz zaman orada yaşayanlar bizi gördükleri zaman yüzlerinde bir gülümseme oluşuyor. Cansuyu olarak gönüller arası sevgi ve kardeşlik köprüleri kurduk. Amacımız bu köprüleri sağlamlaştırmaktır” dedi.
10-12-2016