Cansuyu Temsilcilerini topladı

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Merkezi, Ramazan öncesinde yapılacak yardımları istişare etmek ve genel bir değerlendirme yapmak üzere Türkiye genelindeki temsilcile

Ramazan’da yapılacak yardım faaliyetleri istişare edildi

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Merkezi, Ramazan öncesinde yapılacak yardımları istişare etmek ve genel bir değerlendirme yapmak üzere Türkiye genelindeki temsilcilerini Ankara’da topladı.

Derneğin genel merkezinde yapılan toplantıda konuşma yapan Genel Başkan Mustafa Köylü, önce genel faaliyetleri değerlendireceklerini söyledi. Yapılacak olan yardımların tespitinde temsilciliklerin önemini anlatan Köylü, temsilciliklerin bir vücut için kılcal damarların önemiyle eşdeğer önem taşıdığını söyledi. Bu toplantının hem yapılmış olan faaliyetlerin genel değerlendirmesi açısından, hem de bundan sonra özellikle de Ramazan ayı içerisinde yapılacak olan yardımların tespiti bakımından önemli olduğunu vurguladı. Köylü, muhtaçlara en yakın birimlerin temsilcilikler olduğunu ve o nedenle yardım kuruluşları için temsilciliklerin önemli olduğunu belirtti.

15-06-2014