En son Kurban’da et yemişlerdi

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Elazığ Şubesi ve Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şubesi geçtiğimiz günlerde basında yer alan “En son kurbanda et yediler” başlıklı haberin

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Elazığ Şubesi ve Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şubesi  geçtiğimiz günlerde basında yer alan “En son kurbanda et yediler” başlıklı haberin ardından harekete geçerek, ihtiyaç sahibi aileye ziyarette bulundular.

Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şube Başkanı Recep Koca şunları söyledi. “Yerel Medyamızın ilk sayfadan verdiği “En son kurbanda et yediler” başlıklı haberin ardından Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şubesi ve Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Elazığ Şubesi olarak habere konu olan ELAZIĞ'ın Aksaray Mahallesi'nde eşi ve 3 çocuğu ile birlikte oturan 47 yaşındaki Adnan Köse’yi evinde ziyaret ederek ihtiyaçlarını tespit ettik.

Biz Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şubesi olarak ilgili aileye gerekli gıda yardımını yaparken Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Elazığ Şube Başkanı Mustafa Kodat da isminin gizli kalmasını isteyen hayır sahibi birinin yapmış olduğu 4 kira karşılığı nakdi yardımı Adnan Köse’ye teslim etti. 

Cansuyu Temsilcisi Kodat, yaptığı değerlendirmede “Aksaray Mahalle muhtarı ile de iletişime geçerek mahallelerinde bulunup medyaya yansımayan diğer muhtaç aileler ile ilgili tarafımıza bilgi verilmesini isteyerek Adnan Köse’nin evinden ayrıldık. Ayrıca ziyaretimiz esnasında aileyle yakından ilgilenen DHA Elazığ Muhabiri Şah İsmail Gezici’ye ve Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Ajans23 Sahibi Eyüp Deniz’e bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

06-02-2015