Ramazan yardımlarını Ankara'da da sürüyor

Ramazan yardımlarını Ankara'da da sürdüren Cansuyu Derneği, gerçek muhtaçları sevindirmeye devam ediyor. Çubuk'ta 500 kişiye sıcak yemek dağıtımında bulunan Cansuyu, Ankara genelin

Ramazan yardımlarını Ankara'da da sürdüren Cansuyu Derneği, gerçek muhtaçları sevindirmeye devam ediyor. Çubuk'ta 500 kişiye sıcak yemek dağıtımında bulunan Cansuyu, Ankara genelinde 500 gerçek muhtaca temel gıda maddelerinden oluşan kumanya yardımında bulundu. Ankara merkez ve ilçelerinde 1000 kişiye giyecek yardımında bulunan Cansuyu Derneği Ramazan'da Ankaralı ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü.

Yurt dışındaki yardım faaliyetlerinin yanında yurt içinde de Ramazan yardımlarını sürdüren Cansuyu Derneği Ankaralı gerçek muhtaçları unutmadı. Çubuk'ta sıcak yemek dağıtımı gerçekleştiren dernek Ankara genelinde dağıttığı kumanya paketleriyle Ankaralı ihtiyaç sahiplerinin iftarlarını bereketlendirdi. Aralarında okula yeni başlayacak öğrencilerin de bulunduğu 1000 kişiye de giyecek yardımında bulunan Cansuyu, 250 kişiye de her biri 5'er kilodan oluşan temizlik seti dağıttı.

Cansuyu Derneği Ankara Temsilcisi, her Ramazan olduğu gibi bu Ramazan'da da Ankara'daki ihtiyaç sahiplerini unutmadıklarını söyledi. Bilgi bankalarına kayıtlı muhtaç kişilere kumanya dağıtımı gerçekleştirdiklerini vurgulayan temsilcimiz, ihtiyaç durumuna göre gelen yeni talepleri de değerlendirdiklerini ifade etti. Kocatepe ve Altınpark başta olmak üzere Ankara'nın beş ayrı noktasında iyilik stantları kurduklarını belirten temsilcimiz, hayırseverlerle ihtiyaç sahiplerini buluşturmak için bu stantların kendilerine kolaylık sağladığını kaydetti. Ramazan'ın sonuna kadar kumanya paketlerini dağıtmaya devam edeceklerinin altını çizen temsilcimiz, Ramazan'dan sonra da ayni ve nakdi yardımları Ankaralılara ulaştırmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

02-01-2013