Önceki gün saat 02.30 sularında İstanbul'dan hareket eden gemide, Cansuyu tarafından Pakistan'a gönderilen 10 konteynır dolusu yardım malzemesi bulunuyor.
Tüm Türkiye ve dünyanın birçok bölgesinde ihtiyaç sahiplerine ulaşan Cansuyu Derneği bu hizmetlerine eğitim alanında da devam etti. 1615 engelli öğrencinin hayatını değiştiren kamp
Türkiye'de ve dünyanın dört bir tarafında muhtaçların yardımına koşan Cansuyu, ihtiyaç sahiplerinin eli ayağı olmaya devam ediyor. İki yıl önce geçirdiği trafik kazasında sol bacağ
Cansuyu, engelleri kaldırmaya devam ediyor. Türkiye'de ilk ve orta öğretimde okuyan 1615 ortopedik engelli öğrenciyi tekerlekli sandalyeye kavuşturan Cansuyu, Gürcistan'ın Telavi ş
Düzenlediği yurt dışı yardım organizasyonları ile Türkiye'nin üstlendiği insanî sorumluluğu en iyi şekilde yerine getiren Cansuyu, yetimlere uzattığı şefkat eliyle onları hayata ba
Siz de bir yetimin yüzünde tebessüm olabilirsiniz.
İhtiyaç sahiplerinin yardımına koşan Cansuyu, susuzluk ve kuraklık sebebiyle ölümlerin yaşandığı Afrika için kolları sıvadı. Daha önce Kamerun ve Çad'ın en kurak 33 bölgesine su k
Susuzluk ve kuraklık nedeniyle hayatın durma noktasına geldiği Lacta, Fachar, Ndjagare, Amchidire, Goulfey, Guerandouma Goulfey, Ambe Afade, Heredibe, Sakhine Logone, Ndjamena Logo
Açlık kadar susuzlukla da mücadele eden Afrika'nın imdadına Cansuyu yetişti.
Cansuyu Pakistan'ın Pencap Bölgesi Multan yakınlarında açtığı su kuyuları ile içme suyuna ihtiyacı olan Pakistanlıların yüzünü güldürdü. Türkiye'deki hayırseverlerin bağışlarıyla a
Cansuyu Derneği, Afrika'ya yönelik başlattığı su kuyusu projesi çerçevesinde Kamerun ve Çad'da susuzluk ve kuraklığın hayatı durma noktasına getirdiği 20 bölgesinde daha su kuyusu
Ramazan yardımlarını Ankara'da da sürdüren Cansuyu Derneği, gerçek muhtaçları sevindirmeye devam ediyor. Çubuk'ta 500 kişiye sıcak yemek dağıtımında bulunan Cansuyu, Ankara genelin
Ramazan deyince ilk akla gelenlerden biridir İFTAR. Özenle kurulur bu sofralar. Akrabalar ve sevdiklerimizle donatırız etrafını. Yanaklarımıza vuran allıkla, biraz mahmurlukla bekl
Cansuyu her yıl olduğu gibi bu yılda muhtaçların kumanyalarını ulaştırmak için yoğun bir gayret içerisine giriyor. Tüm temsilcilikleri, gönüllüleri harekete geçmeye hazır bekliyor.
Cansuyu, bu yıl 7.incisi gerçekleştirilecek Ramazan organizasyonu için bütün hazırlıklarını ve çalışmalarını tamamladı.